Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

 

         Комунальне  підприємство «Чигирин» доводить до відома споживачів комунальних послуг міста Чигирина, що з 1 травня 2019 року набирає чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги», де передбачено сплату пені у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги.

        

         Зокрема, стаття 26 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» встановлює, що «у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу».

        

         Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем кінцевого терміну внесення плати за житлово-комунальні послуги.

         Водночас Закон визначає, що пеня не нараховуватиметься за умови наявності заборгованості держави за надані населенню пільги та житлові субсидії, а також при наявності у споживача заборгованості з оплати праці, підтвердженої належним чином.

          Пеня буде нараховуватися тільки на борги, що виникли з 1 травня.

         Крім того, Законом передбачено, що в разі непогашення заборгованості за спожиті комунальні послуги протягом 30 днів з дня отримання споживачем попередження, комунальні служби зможуть обмежити надання комунальної послуги (окрім електроенергії та газу). 

 

 

                                                                                  Адміністрація КП “Чигирин”

Comments are closed.