Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

ШАНОВІ СПОЖИВАЧІ!

 

            Комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради доводить до Вашого відома, що з 1 травня 2019 року вводиться в дію нова редакція Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

            В даному Законі визначено законні підстави для відключення каналізації боржникам.

            Так, в п.4 ст. 26 Закону зазначено, що « виконавець комунальних послуг має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу незалежно від обраної моделі організації договірних відносин у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті  комунальні послуги протягом  30 календарних днів з дня отримання споживачем попередження від виконавця».

            Таким чином, Законом України остаточно скасовані жодні сумніви щодо законності застосування обладнання chop 2008, по обмеженню каналізування помешкань боржників.

            В умовах застосування економічно обґрунтованих тарифів в системі житлово-комунального господарства на перше місце виходить питання забезпечення високої платіжної дисципліни усіма категоріями споживачів.

            А тому, КП «Чигирин» звертається до всіх споживачів-боржників з вимогою завчасно сплатити свій борг перед підприємством в добровільному поряду.

             Споживачі, які мають значну заборгованість за отримані послуги і не мають можливості сплатити її в повному обсязі, мають право звернутися до підприємства з письмовою заявою та укласти договір реструктуризації боргу.

            В разі не сплати споживачами заборгованості, в добровільному порядку, та не укладення договору реструктуризації, комунальне підприємство «Чигирин» буде змушене діяти відповідно до чинного законодавства України, а саме припиняти послуги з водовідведення шляхом помпування труб з водовідведення, що унеможливить користування водою для  прання, миття посуду, приймання ванн тощо.

            Для укладення договору реструктуризації заборгованості, за отримані послуги, необхідно прибути в КП «Чигирин», в будь-який зручний для Вас час та написати відповідну заяву.

При собі необхідно мати наступні документи:

  • Копія документу, що підтверджує  право власності на нерухоме майно;
  • Копії паспорту, ідентифікаційного коду.

 

Адреса підприємства: вул. Енергетиків, 11/1 м. Чигирин,

тел. (04730) 2-65-44.

Підприємство працює:

  •  понеділок – четвер з 800 год. до 17 00 год., п’ятниця з 8 00 год. до 16 00 год.
  • Вихідні дні : субота-неділя.

                                                                      

 

                                                                                  Адміністрація КП «Чигирин»

Comments are closed.