Category Archives: Новини

Про встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Відповідно до прийнятого Рішення виконавчого комітету Чигиринської міської ради “Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення” від 12 липня 2022 року № 521-30, для розрахунків із споживачами комунальне підприємство “Чигирин” з 01 серпня 2022 року вводить нові тарифи.

Законами України “Про житлово-комунальні послуги”, “Про ціни і ціноутворення”, “Про питну воду та питне водопостачання”, “Про державне регулювання в сфері комунальних послуг” для суб’єктів природних монополій та суб’єктів господарювання, передбачено встановлення економічно обгрунтованих тарифів на комунальні послуги на рівні стовідсоткового відшкодування витрат за надання послуг.

Процес формування, та коригування тарифів на житлово-комунальні послуги регламентовано чинною нормативно-правовою базою. Кабінет Міністрів України затверджено єдиний Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869.

Відповідно до п.7, вказаної Постанови, з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обгрунтованих витрат, пов’язаних із наданням послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, перегляд тарифів та їх структури здійснено на підставі техніко-економічних розрахунків, ставок податків і зборів (обов’язковий платежів) та цін на матеріальні ресурси та послуги у плановому періоді.

За останній рік відбулося збільшення сум сплати податків і зборів, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, амортизації, підвищення цін на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, підвищення вартості послуг сторонніх організацій, тому виникає необхідність здійснювати нові розрахунки з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обгрунтованих витрат, пов’язаних з наданням послуг та забезпечення підприємством безперебійного виробничого процесу.

Виходячи з вищевикладеного, після здійснення розрахунків з дотриманням усіх вимог до порядку формування тарифів, проведення процедури інформування споживачів про намір зміни тарифів на комунальні послуги та прийнятого Рішення виконкомом Чигиринської міської ради від 12 липня 2022 року № 521-30 комунальне підприємство “Чигирин” доводить до відома про те, що з 01 серпні 2022 року вартість послуг за 1м3 для всіх категорій споживачів становить:

– з централізованого водопостачання складає – 30,10 грн.,

– з централізованого водовідведення – 24,63 грн.

До уваги громадян!


Шановні Споживачі!

       
Водопостачання та водовідведення – це життєво важливі процеси для нашого міста та всіх його мешканців, тому КП «Чигирин» працює 24/7 для їх забезпечення навіть в умовах небезпеки.
       КП «Чигирин» працює в штатному режимі. Послуги з водопостачання та водовідведення надаються цілодобово, безперервно та в повному обсязі.
Безумовно, наразі вкрай складний час не тільки для нашого міста, а й для всієї країни.

      
Ми дуже просимо усіх споживачів навіть в ці важкі часи вчасно оплачувати послуги, щоб ми могли закуповувати реагенти, електроенергію, та ремонтні матеріали. Адже єдиним джерелом надходження коштів для нас є виключно платежі споживачів за комунальні послуги. Тому, для якісного надання послуг та оперативного проведення ремонтних робіт, просимо всі підприємства, установи, організації та населення здійснювати оплату до 20 числа кожного місяця..
З повагою,
адміністрація КП «Чигирин»

Відсутність водопостачання

До уваги мешканців міста та керівників установ і організацій!
12 жовтня 2021 року будуть проводитись ремонтні роботи на дюкері через річку Тясмин. В зв’язку з цим, з 21:00 11.10.2021 р. та до повного завершення робіт, орієнтовно до 21:00 12.10.2021 р., припиняється водопостачання всього міста, крім абонентів квартального водозабору та, при можливості, на вулицях Миру і Енергетиків. Просимо вас, забезпечити необхідні запаси води та, з розумінням, поставитись до тимчасових незручностей.

Вводяться норми споживання води на полив зелених насаджень

Шановні споживачі!

З метою приведення споживання води до норм Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», наше підприємство звернулось до Виконавчого комітету Чигиринської міської ради про затвердження та застосування розрахованих норм споживання води на полив зелених насаджень. 20 серпня 2021 року на засіданні Виконавчого комітету було прийнято рішення №259-16 «Про затвердження норм добових витрат води на полив для населення населених пунктів Чигиринської міської територіальної громади». Даним рішенням вводиться в дію розрахункова норма 6 літрів води на 1 квадратний метр на добу протягом періоду з 15 квітня до 31 серпня включно. Застосування вказаної норми в розрахунках із споживачами, в яких відсутні засоби обліку, буде розпочато з 15 квітня 2022 року. Для уникнення значних сум в платіжках, у вас є досить значний термін на встановлення лічильників води. Звертаємось до всіх споживачів, з проханням: відповідально поставитись до раціонального використання води та її обліку.

Шановні мешканці сіл Рацеве, Тіньки, Вітове та міста Чигирин.

Повідомляємо, що з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, 8 вересня 2021 року, в селах Рацеве, Тіньки та Вітове буде проводитись планова дезінфекція магістральних водопровідних мереж та споруд системи водопостачання, а 9 вересня 2021 року – в місті Чигирин. Знезараження водогону буде виконуватись розчином гіпохлориту натрію.

Під час проведення дезінфекції  забороняється вживати воду для господарських та питних потреб. Тому, просимо завчасно здійснити запаси питної води з розрахунку на 3 дні.

Адміністрація підприємства просить споживачів з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Реалізуємо цьогорічні плани

Сьогодні завершили роботи по технічному переоснащенні двох свердловин в селі Тіньки. Попередньо, підрядною організацією, виконано гідродинамічне очищення свердловини №1 та №3, яке забезпечило відновлення дебету до початкових параметрів. В обох свердловинах встановлено нові енергоощадні насосні агрегати та станції управління. Обидві свердловини працюють повністю в автоматичному режимі, забезпечуючи при цьому сталий тиск у водогоні. Всі монтажні роботи були виконані силами і засобами нашого підприємства, а фінансування робіт Read more »