Category Archives: Законодавство

Нові тарифи на водопостачання та водовідведення

Відповідно до прийнятого Рішення виконавчого комітету від 14.08.2017 р. за номером 9-82 "Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення" з 01 вересня 2017 року в розрхунках із споживачами послуг нашого підприємства вводяться нові тарифи.

Для всіх категорій споживачів, крім мешканців багатоквартирних будинків із встановленими засобами обліку, вартість послуг за 1 метр кубічний становить:

  • водопостачання – 12 грн. 62 коп.
  • водовідведення – 12 грн. 18 коп.  

Для споживачів багатоквартирних будинків із встановленими засобами обліку:

  • водопостачання – 12 грн. 92 коп.
  • водовідведення – 12 грн. 48 коп. 

Про встановлення тарифів

           Комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити ціну/тариф на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та встановити вартість вказаних комунальних послуг в наступних розмірах:

            1) релігійні організації, установи та організації, що фінансуються за рахунок бюджетів усіх рівнів, населення, яке проживає в приватних житлових будинках та квартирах багатоквартирних

Read more »

Урядовці придумали кару для боржників за компослуги

Міністерство юстиції запустило єдиний електронний реєстр боржників за комунальні послуги. Дані розміщені на офіційному веб-сайті міністерства http://erb.nais.gov.ua/#/search-debtors. У базу внесли фізичних осіб і приватні підприємства.

Щоб дізнатися розмір боргу, потрібно ввести дані в спеціальну форму – ім'я, прізвище, по батькові, дату народження і номер ідентифікаційного коду або реєстраційний номер облікової картки платника податків. Приховати заборгованості за комунальні послуги стане неможливим.

Це має допомогти вирішити проблеми, пов'язані з продажем і переоформленням нерухомості.  Також міністерство планує посилити покарання для боржників. Фізичних осіб хочуть позбавляти водійських прав, а у підприємців відбирати ліцензії на ведення бізнесу.

За матеріалами http://expres.ua/news/2017/01/11/222403-uryadovci-prydumaly-karu-borzhnykiv-komposlugy

Ми приєднались до системи “PROZORRO”

p                Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII та рішення міської ради від 27.04.2016 р. № 50-8/VII “Про здійснення електронних закупівель”, з метою відкритості процедур закупівлі товарів, робіт і послуг та економії коштів, підприємством, в електронній системі закупівель через електронний  майданчик  “Держзакупівлі.Онлайн”, https://www.dzo.com.ua/tenders/156151 02.06.2016р. оголошено про закупівлю послуг з технічного огляду будівель очисних споруд. 

Плата за полив при відсутності лічильника

поливКП «Чигирин» доводить до відома, що споживачам послуг з централізованого постачання питної води, які проживають в індивідуальних (садибних) житлових будинках та у яких відсутні технічні засоби обліку холодної води, згідно Рішення Виконавчого комітету від 16.06.2015 р № 6-101, буде проводитись нарахування плати за використання води для поливу зелених насаджень на присадибній ділянці.

Read more »