Споживачам

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

        Протягом останнього часу, підприємством систематично виявляються самовільні (незаконні) врізки власників приватних домоволодінь до міської мережі централізованого водопостачання та водовідведення.

            КП “Чигирин” доводить до відома тих мешканців, які мають незаконні підключення до міського водопроводу та каналізації, що у випадку укладення договору на водопостачання та водовідведення, улаштування засобів обліку в місцях приєднань, в період з 01 жовтня по 30 листопада  2018 року, абонентські приєднання будуть прийняті на облік з подальшими розрахунками за надані послуги відповідно до показів засобів обліку згідно встановлених тарифів.

В такому випадку жодні санкції застосовуватися не будуть.

            У випадку виявлення незаконних підключень до центральної мережі водопостачання та/або водовідведення, після 30 листопада 2018 року, підприємством буде вжито заходів до відключення такого домоволодіння від водопостачання та каналізації з одночасним нарахуванням вартості комунальних послуг згідно встановлених норм споживання за останні три роки за тарифами, які діють на даний час.

 

                                                                       Адміністрація КП “Чигирин”

ОГОЛОШЕННЯ

для мешканців буд. 4 по вул. Грушевського в м. Чигирин

 

Громадяни, які придбали квартири в даному будинку і безкоштовно користуються послугами з водопостачання та водовідведення без укладення Договору «Про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення» необхідно, до 09 жовтня 2018 року, звернутися в комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради для укладення відповідного договору та відкриття особового рахунку.

Комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради,  доводить до Вашого відома, що відповідно до вимог чинного законодавства України « індивідуальний споживач зобов’язаний  укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом» ( п.1 ч. 2 ст. 7  Закону України «Про житлово-комунальні послуги»). 

Крім того, відповідно до  п.1 ст. 19 Закону України «Про питну воду,  питне водопостачання та водовідведення» «договір про надання послуг з питного водопостачання та/або водовідведення укладається безпосередньо між підприємством питного водопостачання і споживачем».

 Для укладення Договору «Про надання послуг з водопостачання та водовідведення», Вам необхідно прибути в КП «Чигирин», в зазначений вище період та в будь-який зручний для Вас час.

При собі необхідно мати наступні документи:

– Копія документу, що підтверджує  право власності на нерухоме майно;

– Копії паспорту, ідентифікаційного коду; 

– Довідку про склад сім’ї;

– При наявності пільги –  копія посвідчення. 

Підприємство працює: 

 понеділок – четвер з 800 год. до 17 00 год., п’ятниця з 8 00 год. до 16 00 год.

Вихідні дні : субота-неділя.

 

В разі не укладення Договору  до 09 жовтня 2018 року, КП «Чигирин» Чигиринської міської ради змушене буде з 10 жовтня 2018 року припинити надання послуг з водопостачання для всіх споживачів даного будинку, згідно до вимог чинного законодавства України. 

Юридична адреса КП «Чигирин» Чигиринської міської ради:

 м. Чигирин, вул. Енергетиків 11/1

Телефон (04730) 6-01-89.

 

Адміністрація КП «Чигирин»