Про підприємство

Ліцензія

Комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради є унітарним підприємством, яке належить до комунальної власності м. Чигирина. В силу способу створення та організаційно-правової форми господарювання підприємство є підзвітним та підконтрольним Чигиринській міській раді.

Початок господарської діяльності КП «Чигирин» починається з 1 грудня 2011 року.

З початку свого існування підприємство виконувало функції по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій, які знаходяться в комунальній власності міста; вивезення твердих побутових відходів; забезпечення благоустрою території міста та надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення споживачам всіх категорій.

З березня 2012 року виробничі функції підприємства обмежені до надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення.

Для забезпечення здійснення господарської діяльності у сфері водопостачання та водовідведення підприємство має відповідну матеріально-технічну базу. Так, у господарському віданні підприємства перебуває:

–   15 свердловин, з яких 8 діючі;

–   73,6 км водопровідної та 26,6 км каналізаційної мереж;

–   Двоє очисних споруд;

–   Три каналізаційно-насосні станції;

–   Автотранспорт;

–   Ремонтна база.

Штатна чисельність працівників підприємства становить 31 особу.

Підприємство забезпечує постачання холодної води та водовідведення до, близько, 4,5 тис. споживачів фізичних осіб та до 126 споживачів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

На підприємстві діє первинна профспілкова організація, до складу якої, входить весь трудовий колектив.