Author Archives: КП "Чигирин"

Реалізуємо цьогорічні плани

Сьогодні завершили роботи по технічному переоснащенні двох свердловин в селі Тіньки. Попередньо, підрядною організацією, виконано гідродинамічне очищення свердловини №1 та №3, яке забезпечило відновлення дебету до початкових параметрів. В обох свердловинах встановлено нові енергоощадні насосні агрегати та станції управління. Обидві свердловини працюють повністю в автоматичному режимі, забезпечуючи при цьому сталий тиск у водогоні. Всі монтажні роботи були виконані силами і засобами нашого підприємства, а фінансування робіт Read more »

Відсутність водопостачання

В зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на вуличному водогоні, 5 квітня 2021 року, починаючи з 08:00 до 15:00 буде знижено тиск у водопровідній мережі, що призведе до відсутності водопостачання всього міста, крім абонентів квартального водозабору. Радимо завчасно здійснити необхідні запаси води та приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

Відсутність водопостачання

До уваги жителів села Суботів!
21 лютого 2021 року, в зв’язку з проведенням ремонтних робіт, починаючи з 12:00, буде припинено водопостачання всього села. Очікуваний термін виконання робіт – до 16:00 22 лютого 2021 року. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності!

Інформація про зміну тарифів

Комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради інформує  про намір здійснити  у 2021 році зміну діючих тарифів на  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Формування тарифів здійснюється відповідно до економічно обґрунтованих планованих витрат, техніко-економічних розрахунків, розрахунків з урахуванням ставок податків і зборів, цін на Read more »

Відновлено роботу свердловини в с. Вершаці

24 січня цього року, було проведено роботи по заміні глибинного насоса в свердловині №1 села Вершаці. Через поломку електродвигуна, без водопостачання залишився центр села, в тому числі й школа. Роботи виконувались з заміною насосного агретату, кабелів живлення та страхувальних тросів. На даний час всі споживачі забезпечені водою.

Проєкт інвестиційної програми

Комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради доводить до відома споживачів інформацію про розроблений проєкт інвестиційної програми на 2021 рік, з яким можна ознайомитися за цим посиланням.

Зауваження і пропозиції до проєкту інвестиційної програми приймаються письмово за адресою підприємства: вул. Енергетиків, 11/1 м. Чигирин протягом 14 календарних днів з дня розміщення цього оголошення в газеті “Чигиринські вісті”.