Category Archives: Відповіді

Що потрібно знати про промивку водопровідних мереж?

Підприємство яке постачає питну воду у місто, якщо поважає свого споживача, інколи припиняє подачу води і робить промивку та дезінфекцію водопровідних мереж. Звісно, використовуючи «якщо поважає» ми жартуємо. Насправді, планове припинення  подачі питної води це не примха підприємства, а його обов'язок.

Дезінфекція водопровідних мереж  потрібна для попередження негативного впливу  стану водопровідних мереж на якість води та для забезпечення надійного функціонування водопровідних та каналізаційних мереж.

Read more »

Встановіть лічильник та сплачуйте за нього частинами.

Послуга по лічильниках            25 квітня 2016 року на веб-сайті інтернет-ресурсу “В місті” була розміщена стаття (http://www.vmisti.in.ua/index.php/novini/1049-z-1-travnya-voda-dlya-okremikh-chigirintsiv-obkhoditimetsya-dorozhche) про застосування КП “Чигирин” норм витрат води на полив присадибних ділянок споживачами, які проживають в індивідуальних (садибних) будинках та користуються централізованим водопостачанням без технічних засобів обліку води. Вказана стаття стала своєрідною реакцією на відповідну інформацію, розміщену підприємством на власному веб-сайті. Як прийнято, громадськість розпочала активне

Read more »

Аналіз якості води

АналізДля ознайомлення споживачів з якісними показниками питної води, що постачається мешканям нашого міста, розміщуємо травневі результати аналізів.

протокол       ст. 1протокол        ст. 2

Причини збільшення тарифів і як з цим бути.

СоцзахистНезабаром ми отримаємо рахунки за комунальні послуги та енергоносії з новими розцінками. Сума в деяких платіжках буде суттєво вища від попередніх. Щоб зрозуміти чому зростають тарифи, ви зможете переглянувши пояснення. Для того, як отримати субсидію, чи як заощадити кошти на економії  послуг та паливно-енергетичних ресурсів, можливо ознайомитись прочитавши брошуру. Перегляд тарифів на житлово-комунальні послуги – відповідальний крок виконавчої влади. Одночасно з переглядом тарифів уряд підвищує рівень соціального захисту населення та спрощує систему оформлення субсидій. Родини, яким складно оплачувати рахунки, можуть з легкістю отримати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Оформити її зараз дуже просто. Про те, як саме оформити субсидію, дізнайтеся тут: http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/category?cat_id=160234.

Аналіз якості води

АналізДля інформування споживачів питної води про її якість, ми розміщуємо результати санітарно-мікробіологічного дослідження проб. Дане дослідження проводиться згідно уладених договорів з Державною установою "Черкаський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України". Результати аналізів ми будемо публікувати щомісячно.

12

Наявність лічильника заощадить ваші кошти

409​Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 „Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” затверджено соціальні нормативи, тобто показники необхідного споживання житлово-комунальних послуг, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії.

Так, соціальний норматив споживання холодної води, згідно вказаної постанови (за відсутності гарячого водопостачання), встановлено на рівні 4 куб. метри на одну особу на місяць.

Read more »