Встановіть лічильник та сплачуйте за нього частинами.

Послуга по лічильниках            25 квітня 2016 року на веб-сайті інтернет-ресурсу “В місті” була розміщена стаття (http://www.vmisti.in.ua/index.php/novini/1049-z-1-travnya-voda-dlya-okremikh-chigirintsiv-obkhoditimetsya-dorozhche) про застосування КП “Чигирин” норм витрат води на полив присадибних ділянок споживачами, які проживають в індивідуальних (садибних) будинках та користуються централізованим водопостачанням без технічних засобів обліку води. Вказана стаття стала своєрідною реакцією на відповідну інформацію, розміщену підприємством на власному веб-сайті. Як прийнято, громадськість розпочала активне

обговорення вказаної інформації в коментарях до статті, в яких, серед іншого, було зазначено про доцільність фінансової підтримки споживачів щодо забезпечення технічними засобами обліку води зі сторони органів місцевого самоврядування та виконавчої влади на місці.

            КП “Чигирин” не має фінансової можливості для встановлення технічних засобів обліку споживачам за власний рахунок. Втім, зважаючи на складну економічну ситуацію в державі, підприємством прийнято рішення про можливість придбання та передачу технічних засобів обліку холодної води соціально незахищеним споживачам, які проживають в індивідуальних (садибних) будинках та користуються централізованим водопостачанням без технічних засобів обліку води (люди похилого віку, одинокі матері, багатодітні сім'ї, тощо) за власний рахунок з подальшим, поступовим відшкодуванням споживачем понесених підприємством витрат. Варто відзначити, що до складу вказаних витрат будуть включені виключно витрати вартості комплектуючих вузла обліку (лічильник, фільтр, зворотній клапан, фітинги).

            То ж споживачі, які виявлять бажання встановити технічні засоби обліку води та, у яких є фінансові труднощі щодо улаштування вузла обліку, мають звернутись до підприємства з відповідною заявою. Кожна заява буде розглядатись індивідуально. За результатами такого розгляду прийматиметься відповідне рішення. У випадку задоволення заяви споживача буде погоджено питання щодо надання засобу обліку та строк розстрочення відшкодування понесених підприємством витрат.

            Окремо слід відзначити, що підприємством неодноразово проводилась роз'яснювальна робота щодо економічної доцільності встановлення технічних засобів обліку води. 

 

 

Comments are closed.