Інформація про зміну тарифів

Комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради інформує  про намір здійснити  у 2021 році зміну діючих тарифів на  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Формування тарифів здійснюється відповідно до економічно обґрунтованих планованих витрат, техніко-економічних розрахунків, розрахунків з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №239 від 12.09.2018р. «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

Комунальному підприємству «Чигирин» Чигиринської міської ради рішенням виконавчого комітету Чигиринської  міської ради від 22 березня 2018 року № 6-38, встановлені наступні тарифи:

  1. Для населення багатоквартирних будинків із встановленими засобами обліку води:

–  по водопостачанню –  16,19 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

– по водовідведенню  – 16,78 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

  1. Для іншого населення:

– по водопостачанню –  15,75 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

– по водовідведенню  – 16,34 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

  1. Для бюджетних установ, підприємств, установ та організацій:

–  по водопостачанню –  15,75 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

– по водовідведенню  – 16,34 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

Основними чинниками, що вплинули на ріст фактичної собівартості послуг водопостачання та водовідведення є:

  • збільшення середньозваженого прожиткового мінімуму з 1808,00 грн. у 2018р. до 2333,00 грн. у 2021 р.,  відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік» Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік», Закону України «Про Державний бюджет на 2020 рік» , Закону України «Про Державний бюджет на 2021рік».
  • збільшення обсягів реалізації послуг водопостачання;
  • збільшення нормативної чисельності робітників;
  • збільшення вартості електроенергії;
  • оплата послуг спеціалізованих підприємств

Зміна тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення   необхідна для забезпечення беззбиткової діяльності КП «Чигирин» Чигиринської міської ради.

Згідно поданих розрахунків прогнозовані тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік становлять:

– централізоване водопостачання – 21,27 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

– централізоване водовідведення  –  28,50  грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

Пропозиції та зауваження щодо  встановлення  тарифів на  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення на офіційному веб-сайті КП «Чигирин» за адресою: м. Чигирин,  вул. Енергетиків, 11/1 або на електронну адресу: kpchigirin@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

З структурою тарифів ви можете ознайомитись цим посиланням, а з повним переліком документів – в нашому підприємстві або у Виконавчому комітеті Чигиринської міської ради.

Comments are closed.