Акція “Допоможемо один одному”

Шановні жителі нашого міста!

Нещодавно ми звертались до вас з проханням про своєчасну оплату послуг з водопостачання та надання показників лічильників. Ваше відповідальне ставлення до розрахунків за отримані послуги надало нам можливість виплатити заробітну плату, сплатити податки та забезпечити якісне виконання нашої роботи.

Ми розуміємо, що в сьогоднішніх реаліях, всім нам нелегко забезпечувати свої сім’ї, на чомусь заощаджувати та відмовлятись від звичних речей. Для того, щоб надати вам зворотній ефект на відповідальне виконання вами обов’язків по оплаті комунальних послуг та заохотити до платіжної дисципліни в майбутньому, ми прийняли рішення нагородити сумлінних споживачів цінними призами.

Як це буде відбуватись? Всі наші абоненти, які щомісячно передаватимуть покази водомірів та не матимуть заборгованості за воду та водовідведення станом на 1 травня та 1 червня 2020 року, приймуть участь в розіграші призів, який відбудеться 5 червня цього року. Розіграш ми проведемо шляхом жеребкування та визначимо 5 переможців. Тут ви можете ознайомитись з Умовами акції

Розіграш призів відбудеться в два етапи. В першому етапі будуть розігруватись перші п’ять призів, в другому: головний приз – телевізор.

Які призи ви отримаєте:

1. Мультиварка Philips.

2. Мікрохвильова піч Samsung.

3. Пилосмок Rowenta.

4. Смартфон Xiaomi Redmi.

5. Блендер Bosch.

6. Телевізор Samsung.

Comments are closed.