Про встановлення тарифів

           Комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити ціну/тариф на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та встановити вартість вказаних комунальних послуг в наступних розмірах:

            1) релігійні організації, установи та організації, що фінансуються за рахунок бюджетів усіх рівнів, населення, яке проживає в приватних житлових будинках та квартирах багатоквартирних

будинків без технічних засобів обліку холодної води, а також інші категорії споживачів:

водопостачання — 12,90 грн/куб. метр;

водовідведення — 15,08 грн/куб. метр;

            2) населення, яке проживає в квартирах багатоквартирних будинків з технічними засобами обліку холодної води:

водопостачання — 14,02 грн/куб. метр;

водовідвдення — 16,20 грн/куб. метр. 

            Необхідність зміни ціни/тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення пов’язана з невідповідністю чинних тарифів, які введено в дію з 01.01.2013, розміру фактичних економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво, що зумовлено збільшенням вартості електричної енергії та паливно-мастильних матеріалів, збільшення розміру мінімальної заробітної плати, підвищенням вартості послуг сторонніх організацій тощо.

            Зауваження і пропозиції щодо наміру змінити ціну/тариф на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються письмово за адресою підприємства: вул. Енергетиків, 11/1 м. Чигирин протягом 14 календарних днів з дня розміщення цього оголошення.

 

Comments are closed.