Category Archives: Суспільне життя

Всесвітній день води

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. У 2020 році він буде проходити під гаслом “Вода та зміни клімату – прискорення дій”. У цей день у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже більше 1 мільярда людей на планеті використовують неякісну воду. 

Більшість українців споживають воду з поверхневих водних джерел – річок, водосховищ, зокрема з Дніпра забезпечується водою близько 2/3 населення України.

Основними джерелами забруднення поверхневих водних об’єктів є стічні води. З метою привернення уваги мешканців України до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів, виховання екологічно свідомого мислення українців, закликаємо всіх до раціонального і економного використання води, користування у побуті безфосфатними миючими засобами та інше. 

Кожен з нас має змогу зробити свій внесок в чистоту спільного дому з назвою Земля.

 

Зі святом, любі жінки!

З Новим роком!

rozy

Відновлюємо пожежні гідранти

01З часу заснування КП "Чигирин" була розпочата робота по забезпеченню міста належною системою пожежогасіння. Перше, що було зроблено – це прийнято на баланс 48 із існуючих 53 пожежних гідрантів, так як лише 5 обліковувались і були на обслуговуванні попереднього підприємства.

Співпрацюючи з міською пожежною частиною ми провели обстеження стану пожежних колодязів. Перелік зауважень становив дві друкованих сторінки.

Read more »

нр2016