Повідомлення про наміри Комунального підприємства «Чигирин» Чигиринської міської ради здійснити зміну діючих тарифів у 2022 році на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

Комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради інформує  про намір здійснити  у 2022 році зміну діючих тарифів на  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Формування тарифів здійснюється відповідно до економічно обґрунтованих планованих витрат, техніко-економічних розрахунків, розрахунків з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №239 від 12.09.2018р. «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

Комунальному підприємству «Чигирин» Чигиринської міської ради рішенням виконавчого комітету Чигиринської  міської ради від 24 березня 2021 року № 149-8 встановлені наступні тарифи  для всіх  категорій споживачів:

–  на централізоване водопостачання –  20,50 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

– на централізоване  водовідведення  – 21,50 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

Основними чинниками, що вплинули на ріст фактичної собівартості послуг водопостачання та водовідведення є:

  • збільшення середньозваженого прожиткового мінімуму з 2333 грн. у 2021 р. до      2547,50 грн. у 2022 р.,  відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2021рік та Закону України «Про Державний бюджет на 2022рік».
  • збільшення вартості ПММ;
  • збільшення вартості електроенергії;
  • оплата послуг спеціалізованих підприємств;
  • сплата сум податків до державного бюджету.

          Зміна тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення   необхідна для забезпечення беззбиткової діяльності КП «Чигирин» Чигиринської міської ради.

     Згідно поданих розрахунків прогнозовані тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік становлять:

– централізоване водопостачання – 37,17 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

– централізоване водовідведення  – 24,63  грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

      Пропозиції та зауваження щодо  встановлення  тарифів на  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення на офіційному веб-сайті КП «Чигирин» за адресою: м. Чигирин,  вул. Енергетиків, 11/1 або на електронну адресу: kpchigirin@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Comments are closed.