Про сплату послуг

Шановні споживачі послуг з водопостачання та водовідведення!

Через введення карантину, багато хто з вас зіштовхнулись з проблемою оплати комунальних послуг та надання показів лічильників води.
Вже в березні місяці наше підприємство недоотримало майже 50% надходжень від населення, а в квітні ми провели нарахування за водопостачання лише 61% від звичайного (багатьом споживачам прийшли платіжки з “0” до оплати).
В такій ситуації з оплатою наших послуг, підприємство довго не протримається, а борги споживачів ніде не подінуться і їх доведеться вам оплачувати, втративши при цьому відшкодування за рахунок пільг чи субсидій (дані дотації надаються лише на соціальну норму споживання).
Для вирішення цієї проблеми, вам потрібно своєчасно надавати кінцеві показники водомірів, які ми отримаємо від вас по телефону 2-65-44, (067) 634-59-62, через наш сайт kpchigirin.com.ua, на електронну пошту kpchigirin@ukr.net, вказавши в корінці платіжного документу, або безпосередньо в адміністрації підприємства за адресою: вул. Енергетиків, 11/1, другий поверх.
Для оплати послуг, радимо вам використовувати електронні платіжні системи та допомогти в оплаті тим близьким людям, які не можуть самостійно це зробити.

Якщо ви отримали квитанцію з “0” до сплати, ви можете оплатити необхідну вам суму, і ці кошти будуть зараховані на ваш особовий рахунок.

Допоможемо один одному і уникнемо проблем, яких і так вдосталь!

Comments are closed.